Zomato Pro Ülkemize Veda Ediyor.

Restoranlarda kampanyalı seçenekler sunan Google’ın Restoran değerlendirme sitesi Zomato Ülkemizde sunduğu Zomato Pro servisini sonlandırma kararı almış. Durumu üyelerine aşağıdaki gibi bir emaille bildiren Zomato diğer hizmetlerini sürdürmeye devam edecek.

İçinde bulunduğumuz Pandemi süreci nedeniyle Restoranların kapalı olması zaten bir anlamda Zomota Pro hizmetini de anlamsız kılmıştı. Bakalım Pandemi süreci sonrasında hizmet tekrar başlayacak mı?“Değerli pro üyemiz,
Sizinle önemli bir gelişmeyi paylaşmak istiyoruz — pro programı Türkiye’de sona eriyor. Üyelik avantajlarınızı 28 Şubat 2021 tarihine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu tarihten sonra zomato pro üyeliğinizin avantajlarından yararlanamıyor olacaksınız.
Platformumuz ve uygulamamız halen çalışıyor olacak; dolayısıyla en sevdiğiniz restoranları arayıp keşfetmek ve iyi bir yemek deneyimi yaşamak için onları kullanmaya devam edebilirsiniz.
zomato pro üyeliğinizin kalan üyelik süresine istinaden sizlere otomatik olarak bir ücret iadesi gerçekleştiriyor olacağız. Ücret iadesi durumunuz ve ilgili hesaplamaya dair detaylara zomato uygulamanızın üyelik sayfasından ulaşabilirsiniz. Sözkonusu iadeyi önümüzdeki 15-30 iş günü içerisinde almış olacaksınız. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bize ayrıca customersupport(4zomato.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Bize güvendiğiniz ve hayatınızda yer verdiğiniz için teşekkür ederiz. Pro üyelerimizin göstermiş olduğu sevgi ve destekten ötürü müteşekkiriz. Ayrıca pro üyelerimizi her zaman sevgiyle kucaklamış olan değerli restoran sahip ve yöneticilerine de şükranlarımızı sunuyoruz.
Bir dahaki sefere kadar, teşekkürler.
zomato”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.