Burger Bar

Burgerlerin fastfood zincirleri dışında da hemen hemen her restaurantın menüsünü süslediği günümüzde sadece burger yapan Restaurantlardan biri de Burger Bar. Şimdilik sadece İstanbul’da Reşitpaşa, Sarıyer, Saphire ve Brandium Avm Ataşehir olmak üzere 3 adet şube ile hizmet vermekte. Brandium şubesi epey yeni olsa gerek sitelerinde bu şube ile ilgili bilgi bulunmuyor.

Ayrıca Brandium şubesi ile ilgili başka bir bilgi vermek gerekirse foodcourt’ta değil ayrı bir alanda hizmet veriyor ve Jeanslab mağazasının içinden giriliyor. Jeanslab’ın önündeki masa ve görselleri görünce biz ilk önce henüz açılmadı yakında açılacak sanarak bir kaç hafta gecikmeli olarak tadabildik sundukları lezzetleri.

Çıtır Tavuk

Başlangıç olarak çıtır tavuk ve cheese sticks söyledik. Tavuk standart bir lezzete sahip ama cheese sticks gerçekten diğer birçok yerde yiyebileceğinizden lezzetli. Sırf cheese sticks yemeye bile gidilebilir o derece beğendik.

Cheese Sticks

Hamburgerler standart olarak 130gr ve 180gr seçeneklerine sahip. Etin nasıl pişmesini istediğinizi sipariş alınırken belirtebiliyorsunuz ki sadece hamburger değil her türlü et yemeği siparişinde önemli bir ayrıntıdır, ve etin tadına varmak istiyorsanız orta üzeri pişmiş etten uzak durun, ideali ısırdığınızda içinin pembe renkte olmasıdır.

Fit Burger

Menüde yer alan fit burger tam diyet yapanlara göre, ekmeksiz olarak sunuluyor, özellikle Dukan diyeti yapıyorsanız ve atak evresini tamamladıysanız Fit burger tam size göre diyebilirim.Fİt burgeri az pişmiş olarak tercih ettik. Gayet lezzetliydi.

Jack Daniels soslu burger

Tadımını yaptığımız bir diğer Burger Jack Daniels soslu burgerdi.Sos son derece kıvamlı ve neredeyse tamamı ekmek tarafından emilmiş durumdaydı, eti de orta pişmiş tercih edince biraz kuru geldi. Fakat lezzetine diyecek yok Lezzetin yanına güleryüzlü hizmet de eklenince insanın tekrar gidesi geliyor.Tek dez avantajı başka bir mağazanın içinden geçmeniz. İnsanın mağazanın içinden geçerken alışveriş yapası geliyor, her seferinde alışveriş yapmak da bütçeye pek iyi gelmiyor.

Özetle gidiniz deneyiniz afiyetle yiyiniz efendim. En azından alışılmışın dışında bir deneyim için en azından bir kere denenmeli.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.